Cumhuriyetimizin 100. yılı, Okulumuzun kuruluşunun 140. yılı ve Derneğimizin kuruşunun 87. yılı kutlama törenlerini İstanbul ve Ankara’da gerçekleştirdik.
Yüksek Ticaret ve Marmaralılar olarak sağlıklı ve mutlu nice yıllarda kutlamak dileğiyle.
© 2022 Bu sayfa İstanbul Yüksek Ticaret ve Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi; İşletme, İktisat ve Siyasal Bilgiler Fakültesi Mezunları bilgi paylaşım platformudur.